Hírek
2018. Június 04. 15:55, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Gyilkosság Szabadbattyánban - gyógyszerekkel ölte meg férjét
Őrizetbe vették azt a nőt a rendőrök, aki a gyanú szerint gyógyszerekkel mérgezte meg a férjét.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy 51 éves nő ellen.
A jelenlegi adatok alapján az elkövető áprilistól rendszeresen gyógyszerekkel mérgezte a férjét szabadbattyáni otthonukban, amelynek következtében a sértett június elsején életét vesztette. A rendőrök egy nappal később gyanúsítottként hallgatták ki az asszonyt, aki beismerő vallomást tett.
A nyomozók a szabadbattyáni lakost bűnügyi őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
