Hírek
2017. Szeptember 23. 08:54, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Gyalogos gázolásokkal kezdődött a szombat - Egyikük meghalt
Pilisszentkereszten és Dunaújvárosban is gyalogos gázolás történt szombat hajnalban.
Elütött egy gyalogost egy személygépkocsi az 1111-es számú út 20. kilométerszelvényében, Pilisszentkereszt külterületén szombat hajnalban, a férfi olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette - közölte a rendőrség honlapján a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság. A baleset eddig tisztázatlan körülmények között történt. Az elsődleges adatok szerint a gépjárművezető a helyszínről elhajtott, később az esztergomi rendőrök elfogták - derül ki a közleményből.
Gyalogátkelőhelyen gázoltak el egy nőt Dunaújvárosban
Gyalogátkelőhelyen ütött el egy járókelőt egy személygépkocsi Dunaújvárosban, a Papírgyári úton szombat hajnalban - közölte honlapján a rendőrség. Az elütött nő olyan a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
