Hírek
2018. Május 15. 07:18, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Gázolás a Székesfehérvár-Veszprém-Szombathely vasútvonalon
Gázolás miatt késnek a vonatok a Székesfehérvár-Veszprém-Celldömölk-Szombathely vonalon - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese kedd reggel az MTI-t.
Urbán Attila közölte: nem sokkal öt óra után egy Szombathelyre tartó személyvonat Ostffyasszonyfán, egy jól működő fénysorompóval biztosított átjáróban elgázolt egy ismeretlen embert.
A helyszínelés idejére Ostffyasszonyfa és Sárvár között a vágányt lezárták. A Székesfehérvár-Veszprém-Celldömölk-Szombathely vonalon utazóknak 60-90 perc késésre kell számítaniuk.
A vasúti közlekedés aktuális helyzetről tájékozódni lehet a MÁV-csoport honlapján (www.mavcsoport.hu), a Vonatinfó alkalmazásban és a Mávdirekt telefonos ügyfélszolgálatánál a +36 (1) 3-49-49-49-es, a (30) 499-4999-es, a (20) 499-4999-es és a (70) 499-4999-es számon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
