Hírek
2019. Március 26. 09:51, kedd |
Helyi
Forrás: police
Gáz-riasztó fegyverrel lőtt
A salgótarjáni nyomozók egy 41 éves budapesti férfit hallgattak ki gyanúsítottként.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a 41 éves M. Zoltán budapesti lakos ellen.
A nyomozás adatai alapján a gyanúsított 2019. március 24-én az éjszakai órákban Mátraszele belterületén szóváltásba keveredett egy férfivel. M. Zoltán nem sokkal ezt követően elővett egy gáz-riasztó fegyvert, majd azzal, több alkalommal a levegőbe lőtt. A férfit a rendőrök a bejelentést követően elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként hallgatták ki. A nyomozók a gáz-riasztó fegyvert megtalálták és lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
