Városlista
2026. május 16, szombat - Botond, Mózes

Hírek

2019. Március 12. 10:25, kedd | Helyi
Forrás: police

Garázdaság Salgótarjánban

Garázdaság Salgótarjánban

A két gyanúsított szóváltást követően tepert földre és bántalmazott egy férfit a megyeszékhely belterületén.

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2019. március 11-én 22 órakor érkezett bejelentés, miszerint Salgótarjánban az utcán egy személyt megtámadtak. A rendőrök a bejelentést követően a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható két férfit rövid időn belül elfogták.

A megalapozott gyanú szerint a 24 éves V. István és 20 éves V. Krisztián röviddel a bejelentést megelőzően leszólítottak egy férfit és szóváltásba keveredtek vele. A gyanúsítottak ezt követően a földre teperték és több alkalommal, ököllel megütötték a sértettet, akit ezután V. Krisztián egy alkalommal a fején megrúgott. A sértett az elsődleges orvosi vélemény alapján könnyű sérüléseket szenvedett.

A rendőrkapitányságra előállított két férfit a nyomozók garázdaság vétség megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.