Hírek
2017. Szeptember 06. 09:43, szerda |
Helyi
Forrás: police
Folyamatos a toborzás
A rendőrök továbbra is várják a határvadász-képzés iránt érdeklődőket.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság toborzó csoportjának tagjaival és a Készenléti Rendőrség munkatársával 2017. szeptember 2-án Bátonyterenyén, a Városnapon találkozhattak a határvadász-képzés iránt érdeklődők. A rendőrök ismertették a jelentkezéshez szükséges egészségügyi, pszichikai és fizikai feltételeket, egyben válaszoltak a képzés kapcsán felmerült kérdésekre.
A toborzókkal legközelebb 2017. szeptember 8-án 10 órától Salgótarjánban, a Fő téren a Tanévnyitó Fesztivál és Kéklámpás Napon, szeptember 9-én 11 órától Szalmatercsen, a Falunapon, továbbá szeptember 9-én 15 órától Rétságon, a Hunyadi-ligetben a XXVI. Nógrád Megyei Vadásznap és Horgásznap helyszínén találkozhatnak a képzés iránt érdeklődők.
A határvadász-képzésről a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatán, valamennyi rendőrkapitányságon és rendőrőrsön, valamint a rendőrség honlapján is tájékoztatást kaphatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
