Hírek
2011. Szeptember 10. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Felajánlás: összefogás az összeégett kisfiúért
Nagyon sok felajánlás érkezett annak az édesanyának, akinek 10 éves fia felgyújtotta magát Csibrákon.
A Hír Televízió csütörtökön számolt be elsőként arról, hogy az anyagi körülményeik miatt az anya képtelen a Budapesten ápolt fiát rendszeresen látogatni.
A gyerek testfelületének több mint 50 százaléka megégett, várhatóan több hónapos kórházi ellátásra szorul. Telefonon és elektronikus úton sokan érdeklődtek arról, hogyan tudnának segíteni. Egy svédországi nézőnk például 100 ezer forintot ajánlott fel a családnak. A pécsi Szemem Fénye Alapítvány azt vállalta, hogy a gyógykezelés ideje alatt hetente ingyen szállítja az édesanyát a fővárosba. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
