Városlista
2026. június 5, péntek - Fatime

Hírek

2018. Március 24. 13:01, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Fegyvereket foglaltak le a rendőrök két szentegáti ingatlanban

Fegyvereket foglaltak le a rendőrök két szentegáti ingatlanban

Több fegyvert foglaltak le a rendőrök két szentegáti házban - közölte szombaton a rendőrség a honlapján.

A közlemény szerint a rendőrség felkérésére a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége még pénteken elfogott egy 47 éves helyi férfit és egy szintén helyi, 31 éves nőt az említett Baranya megyei településen.

A házkutatások során egy távcsöves puskát, hangtompítót, több kézifegyvert vagy annak utánzatát, valamint lőszereket foglaltak le, amelyekre tulajdonosaik engedéllyel nem rendelkeztek.

A gyanúsítottak - akik beismerő vallomást tettek - ellen a Szigetvári Rendőrkapitányság lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld

NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.

2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld

OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés

Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.

2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld

Macron: új korszak kezdődött Magyarországon

A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal

2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld

Pulics Gergely: Én és a Kopóm!

Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai