Hírek
2013. Augusztus 01. 10:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: infonograd
Erdőtüzek megelőzéséről tárgyaltak
A szakemberek együttműködési megállapodást is előkészítettek.
Az erdő és vegetáció tüzek megelőzésének lehetőségeiről tárgyalt Barta Zsolt, a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság őrszolgálat-vezetője, Antal István tűzoltó alezredes, a Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgató-helyettese, és Jakubovics Zoltán tűzoltó alezredes, az informatikai osztály vezetője. A találkozón szó volt egy együttműködési megállapodás-tervezetről, az abban szereplő feladatokról és vállalásokról, közös gyakorlatok-, és képzések lehetőségéről, a rendelkezésre álló technikai felszerelésekről, illetve az erdészeti térképek használatáról is.
Forrás: radiofocus.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
