2024. május 12, vasárnap - Pongrác

2024. Április 28. 08:35, vasárnap | Helyi sport
Forrás: MTI-HYÉRES

Érdi Mária hetedik az olimpia előtti utolsó nagy vitorlásversenyen.

Az Európa-bajnok Érdi Mária a hetedik helyen végzett a hyéres-i nemzetközi vitorlásverseny ILCA 6 hajóosztályában.

A magyar szövetség beszámolója szerint a szombati éremfutamokat a viharos szél miatt törölték, így maradtak az egy nappal korábbi, kilenc futam után kialakult összesített eredmények.

Az olimpiai kvótás, tavaly világbajnok, idén vb-hetedik magyar vitorlázó négyszer végzett a legjobb haton belül, és a többi tíz körüli teljesítményével jóval előrébb végezhetett volna, ha az első futamos fekete zászlós kizárás nem vette volna el egy másik futam kiejthetőségének az esélyét.

Az ILCA 7 mezőnyében Vadnai Jonatán a tizedik helyen zárt a hyéres-i Francia Olimpiai Héten, az olimpiai kvalifikációt szerzett nemzetek versenyzőiből álló 68 hajós mezőnyben.

2024. Május 12. 08:28, vasárnap | Helyi sport

Női kézilabda NB I - A győri rangadón szakadt meg az FTC veretlensége.

A címvédő Győr házigazdaként 32-30-ra legyőzte a Ferencvárost a női kézilabda NB I szombati rangadóján.

2024. Május 12. 08:18, vasárnap | Helyi sport

Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia harmadszor is legyőzte az MTK-t.

A Puskás Akadémia FC 3-1-re nyert az MTK otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 32., utolsó előtti fordulójának szombati játéknapján.

2024. Május 11. 15:25, szombat | Helyi sport

Kajak-kenu vk - Kopasz győzött, három magyar érem szombaton délután.

A magyar versenyzők egy arany- és két bronzérmet szereztek a szombat délutáni döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.

2024. Május 11. 11:21, szombat | Helyi sport

Kajak-kenu vk - Négy magyar érem, közte egy arany szombaton délelőtt.

A magyar versenyzők négy érmet, egy-egy aranyat és ezüstöt, valamint két bronzot szereztek a szombat délelőtti döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.