Hírek
2025. Június 28. 08:38, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái
Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.
A csúszás elsősorban az E.ON Hungária Csoporthoz tartozó ELMŰ Hálózati Kft. területén, vagyis a Budapesten és Pest vármegye nagyobb részén élőket, illetve kisebb részben az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. ügyfeleit érinti. Az egyetemes szolgáltatással kapcsolatos ügyintézés az MVM Nextnél zavartalanul működik, ugyanakkor egyes esetekben az informatikai átállás miatt hosszabb átfutási időre kell számítani - írták.
A közlemény szerint az ügyfelek az MVM értesítéséből tájékozódhatnak az egybecsúszó számlák fizetési rendjéről és a halasztott fizetési lehetőségekről, az átállás eredményeképp pedig egyszerűsödik az ügyintézés. A változásokról és az átmeneti korlátozásokról az E.ON és az MVM a honlapján tájékoztat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
