Városlista
2026. április 25, szombat - Márk

Hírek

2018. November 13. 05:02, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Engedély nélkül tartott lőfegyvert találtak egy férfi autójában Szabolcsban

Engedély nélkül tartott lőfegyvert találtak egy férfi autójában Szabolcsban

Lőfegyverrel visszaélés gyanúja miatt letartóztattak egy férfit Szabolcsban.

Elrendelte a letartóztatását a Nyíregyházi Járásbíróság annak a férfinak, akiknek autójában engedély nélkül tartott, átalakított lőfegyvert, valamint hangtompítót és nagy mennyiségű lőszert találtak pénteken - közölte a Nyíregyházi Törvényszék sajtószóvivője hétfőn az MTI-vel.

Sörös László elmondta: a férfit péntek reggel igazoltatták a rendőrök az Újfehértó és Nagykálló közötti úton. Autójának hátsó ülése alatt elrejtve egy átalakított csövű, látcsővel felszerelt, márkajelzés nélküli lőfegyvert, egy házilag készített hangtompítót és a puskához 148 lőszert találtak. A férfinak nem volt engedélye a fegyver tartására.

Fotó: illusztráció

Címkék: lőfegyver, puska, szabolcs

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld

A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben

A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.

2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld

Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni

Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.

2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat

A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.

2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld

Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába

Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.