Városlista
2025. március 28, péntek - Gedeon, Johanna

Hírek

2022. Augusztus 22. 17:02, hétfő | Kék hírek
Forrás: mti/fotó: police.hu

Emberrablás miatt körözött férfit fogtak el az ártándi határátkelőhelyen

Emberrablás miatt körözött moldáv férfit fogtak el az ártándi határátkelőhelyen - közölte Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.

A moldáv állampolgár vasárnap délután akart kilépni Magyarország területéről. Az intézkedéskor a biharkeresztesi rendőrök megállapították, hogy a férfival szemben a moldáv hatóságok elfogatóparancsot adtak ki emberrablás és jogellenes fogvatartás miatt.

A 37 éves férfit elfogták, majd átadták a Berettyóújfalui Rendőrkapitányság munkatársainak - írta a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek

Tizenhárom év fegyházat kapott az élettársát halálra késelő sajószentpéteri férfi

Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt tizenhárom év fegyházbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék nem jogerősen azt a férfit, aki 32 késszúrással végzett élettársával 2023 decemberében Sajószentpéteren

2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek

Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén

Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén

2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek

Állon rúgta a beteghordót

A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.

2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek

Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót

A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.