Hírek
2020. Május 17. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Emberölés miatt nyomoz a rendőrség egy süttői lakástűz ügyében

Emberölés miatt indított nyomozást a rendőrség egy szombat hajnali, süttői lakástűz ügyében, amelyben két ember meghalt - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
Azt írták: szombaton hajnali egy óra körül keletkezett tűz egy süttői családi házban. Az épületből egy 26 éves férfinek sikerült kimenekülnie - őt később a mentők kórházba vitték - egy 30 éves nő és egy 41 éves férfi azonban életét vesztette.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapjának tájékoztatása szerint a süttői Táncsics Mihály utca egyik, mintegy száz négyzetméter alapterületű családi házának alsó szintjén két helyiség égett, a padlástérre nem terjedtek át a lángok. Feltehetően robbanás is történt a házban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 22. 09:34, szombat | Belföld
Lengyel-magyar barátság napja - Sulyok Tamás: a magyar-lengyel barátság nem mítosz, hanem megélt valóság
A magyar-lengyel barátság számunkra nem mítosz, hanem megélt valóság - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök Kaposváron pénteken.
2025. Március 22. 09:30, szombat | Belföld
Több tízmillió forint büntetés a Pride betiltása ellen tiltakozó képviselőknek
Ülésnapokról történő kitiltással és tiszteletdíj-csökkentéssel szankcionálta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Pride betiltása elleni, az eddigi legsúlyosabb parlamenti rendbontást elkövető képviselőket
2025. Március 22. 09:29, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem lehetett tovább nézni, hogy kifosztják az embereket
Muszáj volt beavatkozni, nem lehetett tovább nézni, hogy a kereskedelmi láncok kifosztják az embereket, az áremelkedéseket meg kellett fékezni
2025. Március 21. 07:31, péntek | Belföld
Csapadékossá válik az idő a hétvégére
Pénteken még nagyrészt napos időre van kilátás, de szombattól többfelé esőre kell készülni.