Városlista
2026. március 15, vasárnap - Kristóf

Hírek

2015. Augusztus 15. 14:08, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Elütöttek egy helyszínelő rendőrt az M35-ös autópályán

Elütöttek egy helyszínelő rendőrt az M35-ös autópályán

Helyszínelő rendőrt ütött el egy személygépkocsi szombaton kora délután az M35-ös autópályán Hajdúböszörménynél. A balesetben még ketten megsérültek, az érintett szakaszt teljes szélességében lezárták.

Tájékoztatta a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Vajta Szilvia közölte: a baleset az M35-ös autópálya 34-es kilométerénél történt. Az eddigi adatok szerint az autópálya Debrecen felé vezető oldalán egy személygépkocsi nekicsapódott az előtte haladó másiknak, amely emiatt elütött egy, az úton helyszínelő rendőrt. A balesetben további két ember is megsérült.

A rendőrök a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat az M35-ösről Hajdúböszörménynél a 35-ös útra terelik.

Címkék: baleset, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld

Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj

2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld

Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban

Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson

A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.