Hírek
2012. December 31. 14:00, hétfő |
Helyi
Forrás: infonograd
Elfogták a betörőt, lefoglalták a lopott értékeket
Az üres lakásba látogatott a betörő.
A Pásztói Rendőrkapitányságra 2012. december 29-én tett bejelentést egy pásztói hölgy, hogy lakásukról karácsonykor elutaztak és a pár napos távollétüket kihasználva oda ismeretlen személy betört és értékeiket eltulajdonította.
A rendőrök a helyszíni adatgyűjtés során rövid időn belül megállapították, hogy a bűncselekmény elkövetésével egy 43 éves mátraverebélyi nő gyanúsítható megalapozottan. Az eddig rendelkezésre álló adatok alapján a személy a pásztói családi ház bejárati ajtó melletti ablaküvegét betörte, és az ablakot így kinyitotta, melyen keresztül a lakásba bejutott. Az ingatlan átkutatása után onnan különböző tárgyakat, így egy tévét, ruhaneműt, valamint élelmiszert és tisztálkodási szert tulajdonított el, ezzel a sértettnek összesen 25.000 Ft kárt okozva. A 43 éves nőt a rendőrök elfogták és a rendőrkapitányságra előállították, majd lopás elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A gyors rendőri intézkedésnek köszönhetően az eltulajdonított értékek nagy részét a hatóság tagjai lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 15:00, péntek | Helyi
Donald Trump: fokozni kell az amerikai-kínai együttműködést
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
