Hírek
2014. Szeptember 30. 12:00, kedd |
Helyi
Forrás: infonograd
Együttműködve a gyermek- és ifjúságvédelemért
Gyermek- és ifjúságvédelmi munkaértekezletet tartottak a napokban a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányságon.
A tanácskozás célja a Nógrád Megyei Gyermekvédelmi Központ és intézményei, valamint az illetékes rendőri szervek együttműködésének javítása és a lakásotthonokból engedély nélküli eltávozások számának csökkentése volt. A résztvevők – a Megyei Gyermekvédelmi Központ igazgatója, a Nógrád megyében található lakásotthonok vezetői, a gyermekvédelmi gyámok és a rendőrkapitányságok körözési előadói - áttekintették a gyermekvédelmi rendszert és a kiskorúak körözési eljárását érintő főbb jogszabályi változásokat. A felvetődött problémák megbeszélését követően javaslatok fogalmazódtak meg azok megoldására, melyek gördülékenyebbé teszik a jövőbeni együttműködést. A közös gondolkodás hamarosan tovább folytatódik szakmai nap keretében, melyet a Nógrád Megyei Gyermekvédelmi Központ rendez meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
