Hírek
2016. Augusztus 22. 08:49, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Együtt hatékonyan
Együttműködési megállapodást kötött 2016. augusztus 18-án a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság és a Balassagyarmati Fegyház és Börtön.
A megállapodás hatálya a szakmai együttműködést erősíti és a két szervezet valamennyi szintjére kiterjed. Az egyezmény szabályozza többek között a katasztrófaveszély esetén, illetve katasztrófa bekövetkezésekor felmerülő közös teendőket, az egészségügyi válsághelyzetben végrehajtandó feladatokat, valamint kitér a tömeges bevándorlás okozta válsághelyzet miatt kialakuló feladatok ellátására is.
A hatóságok együttműködésének alapja továbbra is a kölcsönösség, a pontos kapcsolattartás és a közös feladatok végrehajtásában egymás segítése. Az egyezmény határozatlan időre szól, amit szükség esetén a felek felülvizsgálnak és módosítanak.
A dokumentumot Dr. Nagy László r. dandártábornok, megyei főkapitány és Dr. Budai István bv. ezredes a Balassagyarmati Börtön és Fegyház parancsnoka látta el kézjegyével.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
