2024. július 17, szerda - Endre, Elek

2012. December 06. 11:55, csütörtök | Helyi
Forrás: infonograd

Egygólos győzelem, egygólos vereség

Egy győzelem, egy vereség: ez a nógrádi futsal csapatok legutóbbi mérkőzéseinek mérlege

Idegenben aratott egygólos győzelmet a Skorpió SE Salgótarján NB II-es női futsal-csapata. A bajnokság keleti csoportjában szereplő tarjáni gárda a nyolcadik fordulóban a Budapest Police SE otthonában lépett pályára, és meggyőző első félidei teljesítményt követően – a szünetben 3-0-ra vezettek – végül 4-3 arányban múlták felül a vendéglátókat. A játéknap további eredményei: Kecskeméti Főiskola – Obstitos SE 10–1, Debreceni EAC – Hajdúböszörmény 6–2, Csömör –Kiskunhalas 9–4, és DVTK-Vénusz II.– Univerzum II. 14–5. A bajnoki tabellát a 21 pontos Csömör vezeti, míg a második helyről a 18 pontos Gyula, harmadik helyről pedig a 16 pontos Kecskemét várja a folytatást. A salgótarjáni együttes 10 ponttal a hatodik helyen áll.

Egygólos vereséget szenvedett a Salgótarjáni Futsal Team SVSE férfi együttese az NB II-es bajnokság keleti csoportjának 12. fordulójában. A hazai környezetben játszó tarjáni gárda a Debreceni EAC együttesét fogadta, és két ellentétes félidőt követően, egy fél szezonra való helyzet elpuskázása után 2-1 arányban maradt alul ellenfelével szemben. A játéknap további eredményei: Diósgyőr – Rákosmente 5–9, Újpesti TE – Monor 4–8, Nagykáta – Újpesti FC 21–2, Szegedi TE – Törökszentmiklós 3–6, és Békéscsaba – Siketek SK 13–1. A Vasas-Kalafa – Gyöngyös mérkőzés elmaradt. A bajnoki tabellát a 31 pontos Rákosmente vezeti, míg a második helyen a 30 pontos Törökszentmiklós, harmadik helyen pedig a 28 pontos Nagykáta áll. Salgótarján csapata 9 ponttal a 12. helyről várja a folytatást.

Forrás: radiofocus.hu