Hírek
2021. Augusztus 11. 17:04, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Égő lakásból mentették ki az alvó férfit
A VIII. Kerületi Rendőrkapitányság, valamint a Készenléti Rendőrség járőrei közösen hozták ki a veszélyben lévő férfit lakásából.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenységirányítási Központjába 2021. augusztus 10-én 21 óra 28 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a VIII. kerületben egy társasház első emeletén tűz keletkezett – közölte a rendőrség.
A VIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőre, Vidó Ákos őrmester, valamint a Készenléti Rendőrség járőre, Kovács Dávid törzsőrmester a bejelentést követően perceken belül a helyszínre érkeztek. A rendőrök égő lakásból kihozták az ott alvó 52 éves férfit, és további ellátása céljából átadták a mentőszolgálat munkatársainak. A két járőrt kórházba szállították füstmérgezés gyanúja miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
