Hírek
2016. Március 30. 07:40, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Dühöngő lövöldözőt fogtak Szolnokon
Dühöngő, késsel hadonászó és lövöldöző férfit fogott el a rendőrség kedden este Szolnokon - közölte a police.hu-n a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán.
A tájékoztatás szerint, a 34 éves férfi egy szolnoki sörözőben őrjöngött. Hangoskodni, kiabálni kezdett, felborogatta az udvaron elhelyezett sörpadokat és elővette kését, amelyet az egyik asztalba vágott. Eközben saját kezét is megvágta.
Végül egy gáz-riasztó fegyverrel a levegőbe lőtt, majd elhagyta a sörözőt.
A rendőrök rövid időn belül azonosították és elfogták a dühöngőt, majd kórházi ellátását követően előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra. Ellene garázdaság megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást. A férfi beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 14:00, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Magyar Péter: a Tisza meg fogja nyerni a választást
A Tisza Párt nemcsak elindul története első országgyűlési választásán, hanem meg is fogja nyerni azt, nem kicsit, hanem nagyon, nagyon -
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
