Hírek
2020. December 13. 16:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok
Dílerbandára csaptak le a nyomozók - VIDEÓ
A rendőrök a bűnszövetség tagjait őrizetbe vették.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztálya kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást B. Sz. 24 éves hajdúböszörményi, M. R. 43 éves nyíregyházi, és M. Zs. A. 46 éves kótaji lakosok ellen. A nyomozók 2020. december 10-én a Jonatán Közterületi Támogató Alosztály munkatársainak részvételével összehangolt rendőri akció keretében Kótajban fogták el a bűnszövetség tagjait – közölte a rendőrség.
A szabolcsi testvérpár hajdúböszörményi társuktól vásárolták a kábítószert azért, hogy azt anyagi haszonszerzés érdekében a megyében árusítsák. A rendőrök a kutatás alatt kétféle kábítószer gyanúját keltő anyagot, 126,7 gramm fehér színű masszát, és 52 szürke színű tablettát foglaltak le.
A házban a kereskedésre utaló eszközöket, így a kiméréséhez szükséges mérleget, csomagolóanyagokat, valamint több százezer forint összegű készpénzt, és ékszereket is lefoglaltak. A bűnszövetség tagjait a rendőrök gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásuknak indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 14:00, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Magyar Péter: a Tisza meg fogja nyerni a választást
A Tisza Párt nemcsak elindul története első országgyűlési választásán, hanem meg is fogja nyerni azt, nem kicsit, hanem nagyon, nagyon -
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
