Hírek
2012. December 18. 12:00, kedd |
Helyi
Forrás: infonograd
Díjazták a jól tanuló és jól sportoló diákokat
Átadták a salgótarjáni „Jó tanuló, jó sportoló díjakat". A város önkormányzata idén immár 30.alkalommal jutalmazta azokat a salgótarjáni diákokat, akik a sportban és a tanulásban is helytálltak.
A József Attila Művelődési és Konferenciaközpontban 65 diák, és 8 felkészítő munkáját ismerték el a 2011/12-es tanévben nyújtott teljesítménye alapján. Tóth Zoltán Zénó, a megyeszékhely ifjúsági- és sportreferense elmondta: idén a rengeteg pályázat miatt szűkíteni kellett a díjazottak listáját, így a csapatsportágak esetében figyelembe vették azt is, hogy hány induló csapat között sikerült jól szerepelniük a salgótarjániaknak. A tanulóknak, a felkészítőknek és az egész „hátországnak" gratulált Székyné dr. Sztrémi Melinda, Salgótarján polgármestere is, aki kiemelte a szülők szerepét, hiszen először ők szembesülhetnek a fiatalok tehetségével, és sok energiát, önzetlen segítséget nyújtanak gyermekeiknek. A legtöbb díjat ebben az esztendőben a SKÁID Központi Tagiskola diákjai kapták.
Forrás: radiofocus
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
