Városlista
2026. január 12, hétfő - Ernő

Hírek

2015. Június 16. 12:00, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Cseresznyét loptak

Cseresznyét loptak

A balassagyarmati rendőrök a férfit és a nőt a rendőrkapitányságra előállították, a gyümölcsöt lefoglalták.

A rendőrségre egy férfi tett bejelentést 2015. június 14-én 7 óra 50 perckor, miszerint két személyt tetten ért, akik egy cserhátsurányi bekerített telekről cseresznyét akartak eltulajdonítani.

A Balassagyarmati Rendőrkapitányság járőrei a helyszínről a 43 éves helyi lakos nőt és társát, egy 38 éves herencsényi férfit a rendőrkapitányságra előállították. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján V. Jánosné és V. Tibor a gyümölcsfákról 30 kg cseresznyét szedett le, amit szatyrokba rakva, egy régi babakocsival akartak lakásukra szállítani.

A rendőrök a férfit és a nőt lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, a gyümölcsöt lefoglalták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi

Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!

Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!

2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi

Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!

Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.