Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2023. November 24. 06:00, péntek | Sport
Forrás: MTI-DUNASZERDAHELY

Combizomszakadása van a labdarúgó Csinger Márknak.

Combizomszakadása van a labdarúgó Csinger Márknak.

Combizomszakadás miatt két-három hónapig nem futballozhat Csinger Márk, a Dunaszerdahely és a magyar U21-es válogatott alapembere.

Az FC DAC honlapjának csütörtöki beszámolója felidézi, hogy a keddi magyar-skót (0-0) U21-es Európa-bajnoki selejtező legelején a középhátvéd egy sprintet követően hirtelen megállt és fájdalmában a földre rogyott. Hamarosan le kellett cserélni.
A szlovák élvonalban szereplő Dunaszerdahely fizikoterapeutája, Horváth Pál elmondta, a vizsgálatok szakadást mutattak ki Csinger jobb lábának hátsó combizmában.
"Nem szükséges a műtéti beavatkozás, ám ez a kellemetlen diagnózis azt jelenti, hogy a következő kettő, talán három hónapban nem léphet pályára. Ma megkezdtük a rehabilitációt és bízunk benne, hogy semmilyen komplikáció sem lép fel" - nyilatkozta.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport

Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe

A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.

2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport

Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel

Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.