Hírek
2023. Február 22. 13:25, szerda |
Belföld
Forrás: NAV
Cigarettacsempész autója gyulladt ki ma hajnalban - Videóval
Valószínűleg a motortér hőjétől kapott lángra a csempész cigi, emiatt gyulladt ki az autó.
Lángokban állt egy autó a 4-es számú főút szélén, amikor a NAV munkatársai közúti ellenőrzés közben észrevették. Először segítettek a sofőrnek, majd tűzoltót, rendőrt és mentőt is hívtak. Oltás után az autó környékén, annak alvázából és motorteréből csaknem 600 doboznyi ukrán cigaretta került elő.
A lefoglalt füstölnivaló értéke 1 millió 300 ezer forint. Feltételezések szerint az ukrán férfi tartott az ellenőrzéstől és megpróbálta az út szélén kidobálni a cigarettát, azonban azok a motortérben lévő hőtől meggyulladhattak. A tűz pontos okát még vizsgálják a szakemberek.
A kórházi ellátás után a sofőrt előállították, kihallgatták és büntetőeljárást indítottak ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen
Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.
2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld
Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány
Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.
