Hírek
2018. Január 09. 09:12, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó és videó: police.hu
Cannabis-dzsungelt találtak a rendőrök egy ócsai házban – VIDEÓVAL
Mintegy 250 tő cannabist találtak a dabasi nyomozók egy ócsai házban - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján kedden.
A tájékoztatás szerint a dabasi rendőrkapitányság nyomozói hétfőn házkutatást tartottak egy ócsai ingatlanban, amelynek során mintegy 250 tő kifejlett cannabis növényt és palántát, továbbá a növények termesztéshez szükséges eszközöket találtak és foglaltak le.
A rendőrök a házban elfogtak egy 41 éves táborfalvai férfit, akit kábítószer birtoklásának megalapozott gyanúja miatt kihallgattak.
A gyanúsítottat őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
