Hírek
2013. Január 18. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mno.hu
Cadillac az év autója Amerikában
Döcögősen alakulnak a Cadillac eladásai, Amerikában mégis a márka egyik modellje lett az év autója.
A detroiti autószalonon hirdették ki az amerikai Az Év Autója cím nyerteseit, a verseny kisebb meglepetéssel zárult. A General Motors prémiummárkája, a Cadillac eladásai évek óta döcögősen alakulnak, most mégis kedvenc lett az újságírók körében.
A középkategóriás Cadillac ATS 207 ponttal szerezte meg az első helyet a szavazáson, a második helyre befutott (helyi piacra tervezett) Honda Accord 154 pontot szerzett. A harmadik helyre került modell félig-meddig európai is, a Ford Fusionből lesz ugyanis a kontinensen az új Mondeo. A terepjárók–egyterűek kategóriában a Dodge Ram nyert, megelőzve a Mazda CX–5-öst és a Ford C-Maxet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 14:00, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Magyar Péter: a Tisza meg fogja nyerni a választást
A Tisza Párt nemcsak elindul története első országgyűlési választásán, hanem meg is fogja nyerni azt, nem kicsit, hanem nagyon, nagyon -
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
