2016. Szeptember 14. 07:38, szerda | Sport
Forrás: mti - fotó: MTI

Büntetést kapott a Debrecen, az Újpest és a Honvéd

A Debrecennek, az Újpestnek és a Budapest Honvédnak is pénzbüntetést kell fizetnie a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának keddi döntése szerint.

Az MLSZ honlapján található indoklás szerint a DVSC-Újpest találkozó kapcsán a házigazdát visszaesőként "rendezéssel kapcsolatos szabályzati előírások megsértéséért és szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért" 250 ezer forintra, a vendég együttest - szintén visszaesőként - szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért 100 ezer forintra büntette a testület.

A Honvédot a Mezőkövesd elleni idegenbeli találkozó miatt fegyelmezték 100 ezer forinttal, miután "szurkolói székeket rongáltak meg szektorukban és tárgyakat dobáltak a játéktérre".

Dragan Vukmir (MTK) és Hidi Patrik (Honvéd) egyformán egymérkőzéses eltiltást kapott.

2024. Május 01. 20:03, szerda | Sport

Kajak-kenu válogató - Kozák, Csipes és Kurucz duplázott.

A két és fél év után visszatérő, hatszoros olimpiai bajnok Kozák Danuta vezette négyes nyerte a szerda délutáni női K-4 500 méteres döntőt a szolnoki kajak-kenu válogatón.

2024. Május 01. 19:55, szerda | Sport

Fallabda Eb - Győzelemmel rajtoltak a magyarok.

A magyar férfi válogatott szerdán a dán együttes felett aratott 3-1-es győzelemmel rajtolt a fallabdázók Zürichben zajló csapat Európa-bajnokságának második divíziójában.

2024. Május 01. 19:00, szerda | Sport

Női Vuelta - Vas szakasznegyedikként elvesztette a piros trikót.

Vas Blanka negyedikként ért célba szerdán, így elvesztette az összetett első helyét a női Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny negyedik szakaszán.

2024. Május 01. 11:47, szerda | Sport

Eszter & Csabi a Rally Hungary-n

2024 első ORC futamán, a Rally Hungary-n láthattuk porolni a Esztert a jobb1-ben, és Csabit a megszokott bal1-ben.