Hírek
2024. Január 24. 07:52, szerda |
Helyi sport
Forrás: MTI-WINTERTHUR
Bolla Bendegúz gólt szerzett a svájci élvonalban.
A svájci labdarúgó-bajnokságban szereplő Servette Bolla Bendegúz góljának is köszönhetően 3-3-as döntetlent ért el kedden a Winterthur otthonában.
A 14-szeres magyar válogatott futballista a 68. percben csereként lépett pályára, négy perccel később pedig csapata harmadik találatát jegyezte, a vendéglátók azonban a 81. és 89. percben is betaláltak, és egyenlítettek.
A 24 éves Bollának ez volt a harmadik gólja a bajnoki szezonban, a negyedik helyen álló Servette pedig sorozatban a negyedik meccsén játszott döntetlent.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:04, hétfő | Külföld
Forrnak az indulatok az USA-ban, miután lelőttek egy tüntetőt
Alapos vizsgálatot ígért Kristi Noem amerikai belbiztonsági miniszter vasárnap, miután egy nappal korábban egy határőrségi ügynök dulakodás után lelőtt egy tüntetőt, aki a feltételezés szerint fegyverrel fenyegetőzött.
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
