Hírek
2017. Március 30. 13:30, csütörtök |
Helyi
Forrás: radiofocus
BÍRÓSÁG ELÉ ÁLLÍTOTTÁK A SZOLGÁLATON KÍVÜL ITTASAN VEZETŐ RENDŐRT
Szolgálaton kívül, ittasan autót vezető rendőrt állított bíróság elé a Salgótarjáni Járási és Nyomozó Ügyészség.
Az akkor még hivatásos rendőrként dolgozó 27 éves férfi még februárban, egy hétvégi nap hajnalán, 5 óra körüli időben vezette autóját Balassagyarmaton, amikor megállították a járőrök. Alkoholszondát fújattak vele, ami pozitív eredményt mutatott. A férfit előállították a rendőrkapitányságra, ahol hitelesített légalkohol-mérő készülékkel állapították meg, hogy ittasan vezette gépkocsiját. A 27 éves férfit – akinek szolgálati viszonya időközben már megszűnt – a Salgótarjáni Járási és Nyomozó Ügyészség március 24-én a állította a Balassagyarmati Járásbíróság elé. A bíróság a férfit gyorsított eljárásban jogerősen százezer forint pénzbüntetésre ítélte és fél évre eltiltotta a közúti járművezetéstől.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 15:00, péntek | Helyi
Donald Trump: fokozni kell az amerikai-kínai együttműködést
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
