Hírek
2014. Június 30. 13:30, hétfő |
Helyi
Forrás: infonograd
Beszámolt a főkapitány
A megyei közgyűlés előtt számolt be a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője.
Dr. Nagy László r. ezredes, a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője 2014. június 26-án a Nógrád Megyei Önkormányzat Közgyűlése előtt számolt be a főkapitányság 2013. évben végzett tevékenységéről, a megye közbiztonsági, bűnügyi helyzetének alakulásáról. A rendőrfőkapitány megköszönte az együttműködést és a támogatást.
A közgyűlést Dr. Pozsgai Zsolt rendőr dandártábornok, rendőrségi főtanácsos, Országos Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálat Vezetője is megtisztelte jelenlétével. A közgyűlés a beszámolót 11 igen szavazattal, 2 tartózkodás mellett, ellenszavazat nélkül elfogadta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
