Hírek
2013. Április 23. 10:00, kedd |
Helyi
Forrás: infonograd/MTI
Berkes Balázs lett Egyházasdengeleg új polgármestere
A független Berkes Balázs lett a Nógrád megyei Egyházasdengeleg új polgármestere, a tisztségre ő volt az egyetlen jelölt a vasárnapi időközi választáson - tájékoztatta a község jegyzője az MTI-t.
Dukáné Unghy Erzsébet elmondta: a 421 választásra jogosult lakosból 132-en mentek el szavazni, valamennyi szavazat érvényes volt.
Mivel Berkes Balázs, Egyházasdengeleg korábbi alpolgármestere egyedül indult, a törvény értelmében egyetlen érvényes voks is elég lett volna a megválasztásához.
Az időközi választást azért tartották, mert Zsiga Tamás, a falu korábbi független vezetője lemondott, ugyanis januártól a pásztói járási hivatal vezetőjévé nevezték ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
