Hírek
2014. Május 03. 15:00, szombat |
Helyi
Forrás: infonograd
Babakocsiból lopott
A 26 éves férfi egy salgótarjáni orvosi rendelőben várakozó szülők övtáskáját tulajdonította el.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást M. Jenő 26 éves vizslási lakos ellen.
A rendőrségre 2014. április 30-án 15 órakor érkezett a bejelentés, miszerint egy férfi az egyik salgótarjáni orvosi rendelő várótermében egy babakocsi alsó tároló részéből eltulajdonította az ott gyermekével várakozó sértett övtáskáját, a benne lévő készpénzzel, a sértett férfi, valamint élettársa és kislányuk személyes irataival.
A bejelentést követően a Salgótarjáni Rendőrkapitányság járőrei azonnal a helyszínre indultak, melynek közelében elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 26 éves vizslási férfit, aki a rendőrök felszólítására a közeli bokros területen elrejtett értékeket a hatóság tagjainak átadta. A 26 éves férfit előállítását követően a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki.
Képünk illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
