Hírek
2015. December 07. 10:00, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Az utcán bántalmazta
Egy 18 éves férfit hallgattak ki gyanúsítottként a szécsényi rendőrök.
A Szécsényi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály Nyomozó Alosztálya súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást N. K. József 18 éves rimóci lakos ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a férfi 2015. december 5-én 1 óra 20 perc körüli időben - Rimóc belterületén az utcán - előzetes szóváltást követően egy sörösüveggel a fején megütötte a sértettet, aki a földre esett. N.K. József a földön fekvő férfit tovább bántalmazta, több alkalommal ököllel a fején megütötte és megrúgta. A sértett a bántalmazás következtében -az előzetes orvosi vélemény alapján - súlyos sérüléseket szenvedett. A rendőrök N. K. Józsefet elfogták, a rendőrkapitányság épületébe előállították és súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
A Szécsényi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály Nyomozó Alosztálya - szakértők bevonásával - folytatja a további eljárást.
Képünk illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 12:22, hétfő | Helyi
Vidéki otthonfelújítási program a nyugdíjasoknak
Március 26-tól indult a Vidéki otthonfelújítási program a nyugdíjasoknak. Az 5 ezer fő alatti településeken élő nyugdíjasoknak is legfeljebb
2025. Április 07. 11:17, hétfő | Helyi
A Digitális Állampolgárság
A Digitális Állampolgárság nemcsak kényelmesebb, biztonságosabb, hanem zöldebb is.🌱
2025. Április 07. 08:44, hétfő | Helyi
Megvédjük a magyar gazdákat!
El a kezekkel az agrártámogatásoktól!” címmel indított petíciót a MAGOSZ és a NAK. Brüsszelben 250 ezer magyar gazda aláírását, amellyel a területalapú támogatások megszüntetése ellen tiltakoztak.
2025. Április 04. 19:06, péntek | Helyi
Magyarországon nem egy háborús terv van
Orbán Viktor a Kossuth rádióban: Magyarországon nem egy háborús terv van, hanem egy nagy béketerv.