Hírek
2017. Január 08. 08:44, vasárnap |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Az ország egyik leghidegebb pontján éppen most nincs távfűtés
Üzemzavar alakult ki a salgótarjáni távhőszolgáltatásban, melynek javítási munkálatai miatt vasárnap 8 órától 18 óráig több lakásban szünetel a távfűtés- és melegvíz-szolgáltatás.
A lakosság részére a helyi védelmi bizottság melegedőhelyet biztosít a Városi Sportcsarnokban. Az érintett településrészen a rendőrség a személy- és vagyonbiztonság megóvása érdekében folyamatos rendőri jelenlétet biztosít – közölte a police.hu oldalon a rendőrség.
Az önkormányzat közleménye szerint megrongálódott a távhővezeték, ezért több utcában egyáltalán nincs, több utcában pedig csak csökkentett szolgáltatás van.
A városháza hozzátette: amennyiben az érintett lakásokban jelentősen lecsökken a hőmérséklet és igénybe kívánják venni a lakók a melegedőhelyet, valamint egészségügyi vagy más ok miatt önállóan nem tudnak a kijelölt helyre eljutni, azt a lakóház közös képviselőjénél jelezzék. A Salgó Vagyon Kft. munkatársai igyekeznek mihamarabb, pár órán belül megoldani a problémát, hogy a lakásokban újra be lehessen fűteni.
Nógrád megye fagyzugos részein sokszor dőlt már meg a hidegrekord telente.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
