Hírek
2020. Február 28. 09:06, péntek |
Helyi
Forrás: police
Az elmúlt nap balesetei - Nógrád megye
Az elmúlt napon Nógrád megyében hárman sérültek meg közúti közlekedési balesetben.
Egy 53 éves férfi személygépkocsival közlekedett 2020. február 27-én 16 óra 30 perc körül a 2-es számú főúton Szendehely irányából Rétság felé, amikor jobbra akart kanyarodni, ezért az előtte haladó tehergépkocsit megelőzte és kisorolt a kanyarodósávba. A férfi a manőver során meggondolta magát, majd balra, a záróvonalat átlépve, visszatért a Rétság felé haladó forgalmi sávba, ahol egy másik járművel összeütközött. A baleset következtében hárman sérültek meg.
A baleset körülményeit a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja.

Az elmúlt 24 órában további egy anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a megye rendőrei.
Kérjük a közlekedőket, hogy a balesetek megelőzése érdekében maradéktalanul tartsák be a KRESZ szabályait, vezessen óvatosan és körültekintően!
Ne feledjék: ha betartják a szabályokat, sokkal kisebb a kockázata a balesetek bekövetkezésének!
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi
Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.
