Hírek
2020. December 03. 13:35, csütörtök |
Helyi
Forrás: police
Az elmúlt nap balesetei
Az elmúlt három napon négy személyi sérüléssel járó és hat anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök.
Kozárd külterületén közlekedett személygépkocsival 2020. november 30-án 15 óra 10 perckor egy 54 éves férfi, amikor egy balra ívelő kanyarban az út menti árokba sodródott és felborult. A balesetben a sofőr megsérült.
A délutáni órákban Szendehely irányából Rétság felé haladt gépkocsival egy 22 éves férfi, amikor nekiütközött az előtte forgalmi okból lassító gépjárműnek, amit egy másik személyautónak lökött. A baleset következtében egy sofőr megsérült.
Balassagyarmat belterületén, a Rákóczi Fejedelem úton december 1-jén a délutáni órákban egy 43 éves nő gépjárművel elütött egy kijelölt gyalogos-átkelőhelyen úttestre lépő gyalogost, aki ennek következében megsérült.

Egy 47 éves férfi december 2-án a délelőtti órákban Salgótarján belterületén személygépkocsival az úttestről letérve a vízelvezetőárokba hajtott, majd felborult. A baleset következtében két utas sérült meg.

Az elmúlt napokban a megye rendőrei további hat anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság arra kéri a közlekedőket, hogy tartsák be a közlekedési szabályokat, hiszen jogkövető magatartással, körültekintő vezetéssel és odafigyeléssel a balesetek megelőzhetők!
Ne feledjék, a jármű sebességét mindig az út-, a látási- és az időjárási viszonyoknak megfelelően válasszák meg!
… hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
