Hírek
2020. Szeptember 29. 10:03, kedd |
Helyi
Forrás: police
Az elmúlt nap balesetei
Az elmúlt napon nem érkezett személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről bejelentés.
Sóshartyán irányából Nógrádmegyer felé közlekedett személygépkocsival egy 58 éves férfi 2020. szeptember 28-án a kora reggeli órákban, amikor az erdős területről egy szarvas ugrott a jármű elé, amelyet elütött. A baleset következtében a vad a helyszínen elpusztult, a gépkocsiban anyagi kár keletkezett.
A megye rendőrei az elmúlt 24 órában további egy ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt napokban több vadelütés történt. Felhívjuk a közlekedők figyelmét, hogy lakott területen kívüli utakon vadállatokkal bárhol és bármikor találkozhatnak. Különösen számolni kell vadállatok megjelenésével azokon az útszakaszokon, amelyeket vadveszélyt jelző táblával jelöltek meg. Ezeket a táblákat a közút kezelője a vadásztársaságokkal, vadgazdálkodási szakemberekkel egyeztetett útszakaszokon helyezi el, ahol a vadak megjelenésének az átlagosnál is nagyobb a valószínűsége.
Ha hirtelen nagytestű vad kerül a gépkocsi elé, fékezzen, adjon hangjelzést, de ne rántsa félre a kormányt, még ha így el is üti az állatot! Egy út menti fának vagy a szemben közlekedő gépkocsinak csapódva sokkal súlyosabb baleset következhet be.
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
