Hírek
2017. Július 18. 17:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Autóval ütközött a vonat Bátaszéknél
Személyautóval ütközött egy vonat Tolna megyében, Bátaszék és Decs között kedden délután - közölte a Mávinform az MTI-vel.
A Bajáról Sárbogárdra tartó személyvonat Decs és Bátaszék között ütközött a személygépkocsival, azt oldalra kilökte. A vasúti átjáróban jól működött a sorompó, a gépkocsivezető mégsem állt meg - írták a közleményben.
A vonaton senki nem sérült meg. A helyszínelés idején az utasokat Baja és Szekszárd között vonatpótló buszok szállítják.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint az autóban ketten sérültek meg, őket a mentők látják el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 07:19, péntek | Belföld
Visszatér a napos idő a nyár első hétvégéjén
2026. Június 05. 07:17, péntek | Belföld
Több politikus letartóztatását is elrendelte a bíróság az óbudai korrupciós ügyben
2026. Június 05. 07:07, péntek | Belföld
Magyar Péter: Nem tudunk teljesen leszakadni az orosz energiáról
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
