Hírek
2023. Április 27. 12:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Aszfaltozás miatt nagy a torlódás az M1-esen Tatabányánál
Aszfaltozás miatt nagy a torlódás az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Tatabánya térségében - közölte az Útinform csütörtökön, valamivel dél előtt a honlapján.
Azt írták, a munkálatok miatt az 54-es kilométernél a külső sávot elkerítették, a torlódás csaknem 5 kilométeres.
Fotó: Illusztráció - MKIF Zrt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
