Hírek
2011. December 10. 12:16, szombat |
Helyi
Forrás: infonograd
Akkumulátorsav folyt az útra
Továbbhajtott annak a tehergépkocsinak a sofőrje, amelyről veszélyes anyagnak minősülő akkumulátorok borultak az útra pénteken délelőtt Salgótarján közelében.
Hajdu Márton, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivője elmondta: a 2102-es úton, a 21-es főút északi csatlakozási pontja közelében egy teherautóról menet közben 80-100 darab akkumulátor az útra esett. A veszélyes hulladéknak minősülő akkumulátorok közül több megrongálódott, és szivárogni kezdett belőlük az akkumulátorsav. A tehergépkocsi a rakományt hátrahagyva a helyszínről Salgótarján városközpontja felé továbbhajtott. A járművet a rendőrség nem sokkal később megtalálta. Az útról az akkumulátorokat a salgótarjáni tűzoltók légzőkészülékben gyűjtötték össze.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
