Hírek
2020. Május 18. 09:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezik a képviselők
A képviselők hétfőn is két órában tehetnek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
A parlament négynapos üléssel folytatja munkáját a következő két hétben. A házelnök javaslata alapján az ülés hétfőn 13 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, ezt a napirend elfogadása, majd az azonnali kérdések és az interpellációk követhetik két-két órában.
A Ház kedden huszonegy előterjesztésről szavaz, szerdán pedig a különleges gazdasági övezetek kialakításáról és az egyszer használatos műanyagok forgalomba hozatalának betiltásáról is tárgyal.
A hétfőn kezdődő ülés várhatóan május 25-én, hétfőn ér véget, amikor újra azonnali kérdések hangozhatnak el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 13:00, péntek | Belföld
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
