Hírek
2021. December 27. 11:06, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
A kacsázás buktatta le
Kábítószer hatása alatt vezetett, ezért büntetőeljárást indítottak a rendőrök.
A körzeti megbízottak december 25-én este Siófokon ellenőriztek egy kocsival közlekedő ádándi lakost. A sofőr bizonytalan úttartásánál a zavart viselkedése, töredező beszéde, a kötelező felelősségbiztosítás hiánya, valamint az intézkedő egyenruhások részére két darabban átadott vezetői engedélye volt árulkodóbb, ezért a rendőrök mintavétel céljából előállították a kapitányságra – közölte a rendőrség.
A 41 éves férfivel szemben alkalmazott gyorsteszt az amfetamin, a kannabisz és az ecstasy hatóanyagára is pozitív eredményt jelzett.
A nyomozók kábítószer birtoklása, valamint járművezetés bódult állapotban vétség gyanúja miatt indítottak eljárást a sofőr ellen, akit még aznap este gyanúsítottként hallgattak ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
