Hírek
2017. Június 15. 07:36, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
A jövő évi költségvetés elfogadásával zárul a tavaszi ülésszak
Az Országgyűlés ma zárja tavaszi ülésszakát. A képviselők összesen öt javaslat elfogadásáról döntenek, köztük a legfontosabbról, a jövő évi költségvetésről is.
Az idei első félév utolsó ülésnapja 15 órakor kezdődik, a napirenden kizárólag határozathozatalok szerepelnek. A Ház a 2018-as büdzsé jóváhagyása mellett változtathat az idei költségvetésen is, továbbá Szent László-emlékévvé nyilváníthatja 2017-et, majd elfogadhatja a kormánypártok elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárását érintő törvénymódosító indítványát.
Az Országgyűlés várhatóan szeptembertől folytatja munkáját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 11:00, szombat | Belföld
Hann Endre: a háború mint veszélyforrás túlfeszítése tévedés volt a Fidesz kampányában
2026. Április 25. 08:37, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: szakmai, alkotó munka kezdődhet a közlekedésben és a közberuházások terén
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
