Hírek
2023. Július 17. 17:44, hétfő |
Belföld
Forrás: Index
A hídon a két BMW-t legyorsuló Mercedes sofőrje elvesztette a kontrollt autója felett
Elsodorta a bringást, majd az autója fejre állt és HETVEN métert csúszott. A mögötte érkező BMW-s el tudta kerülni, hogy belesodródjon a balesetbe, viszont a harmadikként érkező belevágódott a Mercedesbe.
KRESZ-professzor: Az Árpád híd szalagkorlátját nem gyorsulási versenyhez tervezték. A Kibeszélő vendége Pető Attila közlekedési szakember volt.
A KRESZ-professzor elmondta véleményét az Árpád hídi halálos balesetről, a gyorsulási versenyekről, a jogsiszerzés buktatóiról és a legbugyutább, de még mindig érvényben lévő KRESZ-szabályokról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
