Hírek
2022. Május 11. 06:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
8 éves unokahúgával folytatott viszonyt egy zalai férfi
Szexuális erőszak és visszaélés miatt emeltek vádat egy férfi ellen, aki unokahúgát annak nyolcéves korától nemi vágyának kielégítésére használta - tájékoztatta a Zala Megyei Főügyészség szóvivője kedden az MTI-t.
Pirger Csaba közölte: az 1998-ban született sümegcsehi férfi rendszeresen a szobájába hívta játszani az akkor még csak nyolcéves unokahúgát. A vádlott kezdetben a kislányt az ölébe ültette és masszírozta, később pedig meztelenül az ágyra fektette, hogy nemi vágyát kiélje rajta.
Az évi három-négy találkozásuk néhány évvel később az akkor 12 éves lánynak kezdtek kellemetlenné válni. Tavaly nyáron rokonai előtt is felfedte a történteket.
A Keszthelyi Járási Ügyészség folytatólagosan elkövetett szexuális erőszak és folytatólagosan elkövetett szexuális visszaélés bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
