2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2015. Augusztus 04. 09:25, kedd | Helyi
Forrás: radiofocus

2600 néző előtt játszott döntetlent a Somos SE

Rég nem látott érdeklődés mellett döntetlennel nyitották az NB III-as szezont a Somos SE labdarúgói, akik az Újpest II. csapatát fogadták a salgótarjáni Szojka Ferenc Stadionban.

A Somos SE becslései szerint mintegy 2600 érdeklődő volt jelen a lila-fehérek elleni vasárnap késő délutáni idénynyitó alkalmával. A meccset az újpestiek kezdték jobban, egy hazai kihagyott büntetőt követően nem sokkal, a huszonnegyedik percben szerezték meg a vezetést, mely a félidei eredmény is volt egyben. A második játékrészben több ígéretes helyzetet is kidolgozott Véber György csapata, melyek közül a hetvennegyedik percben egyet sikerült gólra is váltani.

Somos SE – Újpest II.: 1-1.

A forduló további eredményei: Felsőtárkány – REAC: 2-2, Tiszaújváros – Rákosmente: 1-2, Nyírbátor – Hatvan: 1-2, Jászberény – KBSC: 0-1, Tállya – Cigánd: 1-3, Nyíregyháza – DVSC-DEAC II.: 2-0, Cegléd – DVTK II.: 2-0. A Puntok csapata szabadnapos volt. A második fordulóban, most szombaton a somosiak az előző bajnokságot az ötödik helyen záró Cigánd SE otthonában lépnek majd pályára.

Fotó: rangado.hu

2024. Május 02. 12:00, csütörtök | Helyi

Nyitva hagyott gépjárművekre utazott, a nyomozók elfogták.

Laptopot, egyéb műszaki cikket és termékeket, továbbá több mint másfél millió forintot zsákmányolt két járműből az a 21 éves salgótarjáni elkövető, akit azóta elfogtak és őrizetbe vettek a rendőrök.

2024. Május 02. 11:18, csütörtök | Helyi

ingatlan.com: áprilisban jelentősen nőtt az ingatlanpiaci kereslet.

Áprilisban lélektani határt tört át az ingatlanpiaci kereslet, a feladott lakáshirdetések száma jelentősen nőtt, ami további élénkülést vetít előre 2024-re.

2024. Május 02. 09:10, csütörtök | Helyi