2023. November 02. 16:30, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Superenduro GP of Hungary-MVM Dome

2023-as Superenduro gp of hungary Superenduro GP of Hungary

Már csak egy hónap és elstartol a Superenduro 2023/2024-es szezonja!
A budapesti forduló az ötödik állomása lesz a szezonnak.

Gyertek és szurkoljatok élőben Zsigovits Norbertnek, Taddy Błażusiaknak, Billy Boltnak és a Superdenduro többi sztárjának! Robbantsuk fel együtt az MVM Dome-ot!Az MVM Dome Európa egyik legnagyobb multifunkciós rendezvényhelyszíne, a kontinens legnagyobb kézilabda csarnoka, akár 20 ezer fő fölötti befogadóképességgel, a Superenduro esetén akár több mint 17 ezer üléssel.

A létesítmény 2021. december 16-án nyitott meg, az első jelentős rendezvénye a 2022-es férfi kézilabda-Európa-bajnokság volt, itt rendezik a Női EHF-bajnokok ligája négyes döntőjét is és 2023-ban itt zajlott az Eurovit hokitavasz rendezvény is.

Az épület nagyszabású előadóművészeti produkciókat is fogad, egyebek mellett koncertet adott Enrique Iglesias, Michael Bublé, Plácido Domingo, a Mötley Crüe és Def Leppard, Tom Jones, valamint a Superenduro GP of Hungary után fellép a Depeche Mode és a Cirque du Soleil is.

19:31 2. döntő futam – Európa-kupa (fordított rajtsorrend) + díjátadó

19:45 2. döntő futam – Junior kategória (fordított rajtsorrend)

20:00 2. döntő futam – Prestige kategória (fordított rajtsorrend)

20:20 3. döntő futam – Junior kategória

20:32 Junior kategória díjátadó + interjúk

20:40 3. döntő futam – Prestige kategória

20:54 Prestige kategória díjátadó + interjúk

2024. Július 21. 17:35, vasárnap | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Piastri karrierje első sikerét aratta a Hungaroringen.

Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen, ezzel pályafutása első sikerét aratta az elitkategóriában.

2024. Július 21. 11:30, vasárnap | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Antonelli nyerte a Forma-2 főversenyét a Hungaroringen.

Az olasz Andrea Kimi Antonelli sikerével zárult a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíj Forma-2-es programjának főversenye, amelyet vasárnap délelőtt rendeztek meg a Hungaroringen.

2024. Július 21. 09:45, vasárnap | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Colov rajt-cél győzelme a Forma-3-asoknál.

A bolgár Nikola Colov rajt-cél győzelmet aratott vasárnap a hungaroringi Magyar Nagydíj Forma-3-as főversenyén.

2024. Július 21. 09:30, vasárnap | Helyi sport