Hírek
2015. Október 01. 10:47, csütörtök |
Helyi
Forrás: salgotarjan
Forgalomkorlátozás a Pécskő úton
Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. megbízásából a JUKO Építőipari és Szolgáltató Kft. Salgótarjánban a T6 trafó körzet 0,4 kV-os és közvilágítási kábeles hálózatának rekonstrukciós munkáit végzi.
A kivitelezés tervezett időtartama: 2015. október 01-től 2015. november 15-ig.
A kivitelezéssel érintett területek a Pécskő út 3-5-7-9-10. és 11. számú ingatlanok környezete, a Salgótarjáni Általános Iskola Székhelyintézményének épülete és a Zeneiskola melletti és mögötti közterületek, a Meredek út iskola előtti járdaszakasza a József Attila úti csomópontig.
A tervezett munkák során önkormányzatunk tulajdonában lévő burkolt járdaszakaszok, útburkolatok és zöldterületek felbontása, majd a kábelfektetéseket követően helyreállítása történik. A kivitelezés ideje alatt egyes parkoló területek igénybevételére nem lesz lehetőség.
A társasházak elektromos bekötő vezetékeinek cseréjéről a közös képviselők már tájékoztatást kaptak.
A kivitelezés ideje alatt az önkormányzat és a kivitelező kéri a lakosságot, hogy a munkaterületeken fokozott figyelemmel közlekedjenek és a forgalomkorlátozási intézkedéseket tartsák be.
A kivitelezési munkákból adódó kényelmetlenségekért a lakosság megértését és türelmét kérjük.
Képünk illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
